Checkpoint - nový bicykel v ponuke značky TREK

Značka TREK má vo svojej ponuke novinku v segmente GRAVEL  a pozor, nie je to len Domane obutá na širších plášťoch či niektorý obľúbený cyklokrosový model v novej farebnej kombinácii. Prichádza úplne nové meno- CHECKPOINT.

Poľné cesty, štrk, zvážnice... žiadny terén nie je prekážkou. Tento bike bude výborným spoločníkom na krátky výjazd aj niekoľkodňovú expedíciu. 

Bicykel s ktorým cesta nekončí tam kde konči upravená asfaltová vrstva bude dostupný v dvoch variantách - hliníkovej ako Checkpoint ALR4 a ALR5 a karbónevej pod označením Checkpoint SL5 a SL6. k dispozícii budú aj verzie pre dámy. 

 

Rám modelu Checkpoint je pripravený na plášte s rozmerom až 700X45C a ponúka možnosť uchytiť 3 a od veľkosti 56 a viac až 4 fľaše. Je vybavený úchytmi na nosiče, blatníky a na stredovej trubke má miesto pre špecialnu brašňu. 

Rám nového Modelu Checkpoint je pripravený na naozaj široké plášte, či poriadnu porciu blata. 

Rám nového modelu ponúka jazdcovi možnost plynule meniť geometriu pomocou systému Stranglehold. Bicykle može byť krátky a mrštný  pri hravej jazde v teréne či dlhší a stabilný pod nákladom na niekoľkodňovej výprave. Vďaka variabilite zadnej stavby, ktorú možno meniť v rozsahu až 15mm je možné Checkpoit jednoducho premeniť aj na single-speed.

Naložený a pripravený na výlet. Checkpoint sa vďaka premyslenej kombinácii svojich kvalít ľahko stane spoločníkom na nekonečné cyklistické dobrodružstvá ďaleko za hranicami známych ciest a vyjazdených okruhov.