Shimano Service Center

Shimano Service Center (SSC) predstavuje výnimočnú koncepciu, ktorú charakterizuje kvalita a jedinečnosť značky SHIMANO. Koncepcia je tvorená „exkluzívnou“ celoeurópskou sieťou SSC, ktorá sa vyznačuje a je zameraná na komplexný servis komponentov Shimano.

Shimano Service Center ponúka jedinečné výhody v nasledovných oblastiach:

  • Servis: opravy do 24 hodín, technické zručnosti a know-how mechanika SSC, mechanik je povinný absolvovať všetky technické skúšky a získať príslušné certifikáty, ktoré je potrebné ročne aktualizovať
  • Dostupnosť: široký sortiment produktov Shimano umiestnený na predajni/v servise, disponovanie najnovšími komponentmi Shimano
  • Skúsenosti: Shimano „špecialista“ vyznačujúci sa jedinečnými skúsenosťami s produktmi Shimano. Sme hrdí, že naša predajňa splnila všetky prísne podmienky a aj vďaka tomu garantujeme najvyššiu technickú úroveň poskytovaných servisných služieb v našom SSC BIKE PEAK.

Zoznam všetkých SSC prevádzok si môžete prezrieť na nasledovnom linku:

SSC prevádzky

Táto stránka používa súbory cookies, vďaka ktorým si stránka dokáže zapamätať Vaše úkony a nastavenia. Informácie o zásadách ochrany Vašich osobných údajov môžete nájsť tu.