TREK Dual Sport - Bicykel do mesta aj do lesa – dokonalý univerzál

TREK Dual Sport – jedna z najpopulárnejších modelových rád značky TREK vyzerá ešte štýlovejšie a atraktívnejšie ako doteraz! Najväčšou zmenou, ktorou tento dokonalý “hybrid” prešiel je úplne nový rám v úplne nových farbách a nová, zjednodušená ponuka veľkostí.

Už len na pohľad je DS, ako sa často jeho názov skracuje, bicykel  ktorý padne do oka jazdcovi každého veku,  zdatnosti.

 

 

Všetky modely Dual Sport sú postavene na novom, ľahkom a pevnom ráme z hliníkovej zliatiny  Alpha – Gold Platinum a jazdia na rýchlych, no širokých a stabilných plášťoch s rozmerom 700 x 38.

 

Bicykle DS sú postavené tak aby boli ideálnym spoločníkom na výletoch v kombinovanom teréne – na asfalte letia takmer ako „žiletka“ a v teréne sú obratne a hravé. Vďaka vzpriamenému posedu, špeciálnym madlám a sedlu sú pohodlné aj pri dlhých, celodenných výjazdoch. Odpružená vidlica si hravo poradí z ľahkým terénom zvážnic či ujazdených poľných ciest rovnako ako s nerovnosťami na asfaltovej vozovke. Moderné kotúčové brzdy vám dodajú sebavedomie za každého počasia a premyslené prevodovanie vás nenechá v kaši pri jazde v  náročnom stúpaní a ani pri jazde z kopca.

 

Možno sa chcete pokojne povoziť s deťmi. Váš Dual Sport je na to ako stvorený. Namontujte detskú sedačku alebo pripojte vozík a hurá na výlet. Pohodlný a všestranný TREK DS je navrhnutý presne na takýto druh zábavy.

 

Obľúbené Neko prichádza v sezóne 2019 ako Dual Sport Women´s.  V tejto verzii má rám bicykla nižšie položenú hornú rámovú trubku. Vďaka tejto zmene ponúka bicykel ženám lepšiu ovládateľnosť pri častom zastavovaní a zosadaní  v mestskej premávke alebo v zložitejších úsekoch na lesných cestách a horských chodníčkoch. Dámske modely sú navyše výbave sedlami a madlami prispôsobenými ženskejanatómii.

MY18 
Dual Sport

MY19
Dual Sport

15.5 / S

S

17.5 / M

M

19 / L

L

21 / XL

22.5 XXL

XL

Prepracovaná ponuka veľkostí znamená výrazne zjednodušenie vo výbere správnej veľkosti bicykla.  

Model Dual Sport Women's bude naďalej dostupný vo veľkostiach XS, S a M.

Všetky modely rady Dual Sport vynikajú univerzálnosťou a maximálnou využiteľnosťou. Sú ideálnym bicyklom pre každého, kto hľadá jeden bicykle s ktorým môže jazdiť skoro všade. Začiatočník, cyklo-turista, nadšenec, ktorý chce pravidelne jazdiť do práce...každý ocení úchyty na nosič, blatníky ako aj originálnu integráciu príslušenstva vďaka systému Blendr a možnosť montáže  bluetooth/ANT+ senzora Duotrap S priamo do rámu.

 

 

 

 

 

Vylepšenia v modelovom rade  MY19

 

Zmeny a vylepšenia    MY18 / MY19

Dual Sport 1*

Úplne nový rám a prepracovaná ponuka veľkostí

 

 

 

Dual Sport Women’s 1*

Predná vidlica vyladená pre ešte vyššie pohodlie

Dual Sport 2*

Úplne nový rám a prepracovaná ponuka veľkostí

 Hydraulické kotúčové brzdy

 

 

 

Dual Sport Women’s 2*

Predná vidlica vyladená pre ešte vyššie pohodlii

 Predná vidlica s uzamykateľným odpružením

 

 

 

 

 

 24 prevodov

Dual Sport 3

Úplne nový rám a prepracovaná ponuka veľkostí

Kolesá TLR pripravené na bezdušovú prevádzku

 

 

 

Dual Sport Women’s 3*

Predná vidlica vyladená pre ešte vyššie pohodlie

Odolné  a ľahke plášte Bontrager LT2, Hard-Case Lite

 

 

 

 

 

27 prevodov

Dual Sport 4

Úplne nový rám a prepracovaná ponuka veľkostí

Prevodová sada MTB 2x10 Shimano Deore

 

 

Nová zadná kazeta s väčším rozsahom : 11-40

predná vidlica SR Suntour NRX s diaľkovo ovládaným uzamykaním

 

 

Širšie a pevnejšie ráfy Bontrager Affinity

 

 

 

Predná vidlica vyladená pre ešte vyššie pohodlie