Tretry SHIMANO 2019 v ponuke predajne Bike Peak

Tretry SHIMANO v ponuke predajne Bike Peak - cestné aj MTB modely pre rok 2019.

Príď si vybrať! Určite nájdeš inšpiráciu ako vyriešiť tú neodbytnú decembrovú dilemu : "Čo chcem nájsť pod vianočným stromčekom?".

Aktuálne modely pre prichádzajúcu sezónu 2019 už máme skladom.

Shimano SHRP 400 - tretry zo syntetickej kože s perforovaným zvrškom a nylonovou podrážkou. Vďaka zpevnenému podpätku sú stabilné aj pri kráčaní.Sťahovanie a presné nastavenie pevnosti na nohe zabezpečuje systém BOA L6 v kombinácii s dvoma pásmi na suchý zips. 

Model SHRP 301 - nástupca populárneho modelu RP 300 prichádza s preprecovaným dizajnom zvršku. 

Nové trailové tretry ME501 s úplne novým zvrškom stiahnutým systémom BOA L6, majú tuhú podrážku, ktorá skvele drží a výborne prenáša energiou do pedálov. Vďaka špecialnej zvýšenej hustote materiálu táto podrážka od značky Michelin výborne drží aj v teréne, v momentoch keď jazdec musí zložiť nohu z pedálov, bicykel potlačiť alebo preniesť.  

Model SHRP400 sú moderné tretry so zvrškom zo syntetickej kože, ktorá je perforovaná pre zlepšenie priedušnosti.Špička aj päta tretier je spevnená gumovým náterom. Upínací mechaniznus BOA L6 umožnuje rýchle a precízne nastavenie. Podrážka týchto tretier je vystužená sklenými vláknamia a vďaka špecialnej gumovej zmesi, ktorá tvorí jej povrch má v teréne výbornú trakciu. 

Shimano SHXC 500 - Pohodlné a funkčné tretry - výborná voľba pre každého komu sa rozjasní čelo keď počuje slovíčko "Gravel", no rovnako budú doma na nohách cyklokrosára alebo Cross Country pretekára. Podrážka vystužená karbónovým plátom vynikajúco prenáša silu jazdca do pedálov, kým zvršok z umelej kože poskytuje prvotriedny komfort. Povrch tretier je ošetrený tak aby odpudzovali blato a špinu.  

Shimano SHMT501 nahrádza oblúbený rekreakčný a turistický model SHMT 500. Nové tretry MT501 prichádzajú  s jednodielnym zvrškom nízkej hmotnosti, ktorý spoľahlivo istí nohu v správnej polohe.  

Model Shimano MT3 alebo SHMT301 vystrieda v ponuke obľúbený reakreačný model MT300.

Mnohé modely, ako napríklad SHME 401 sú dostupné aj v špecialnej dámskej verzii. Prevedenie "W" teda SHME 400W na fotografii je prispôsobené špecifickej anatómii dámskeho chodidla. 

Ak to máš do Oslian ďaleko, nakupuj v našom e-shope: https://eshop.bikepeak.sk/

Táto stránka používa súbory cookies, vďaka ktorým si stránka dokáže zapamätať Vaše úkony a nastavenia. Informácie o zásadách ochrany Vašich osobných údajov môžete nájsť tu.