Zimné doplnky zo serie Shimano S-Phyre

Shimano S-Phyre, toto špičkové vybavenie ťa podrží a podporí tvoj výkon aj v chladnom počasí.

Našu ponuku oblečenia a doplnkov S-Phyre sme doplnili kúskami, ktoré sú navrhnuté na použitie v chlade a vlhku zimných mesiacov.

Všetky kúsky z kolekcie S-Phyre sú navrhované tak, aby spolu vytvárali dokonale funkčný celok a navzájom sa svojimi vlastnosťami dopĺňali.

Neoprénové návleky na tretry sú vyrobené bezšvovou technológiou, Vynikajú aerodynamickými vlastnosťami, uržiavajú chodidlo v teple a vďaka vodeodolnému materialu, chránia nohy na pedáloch pred vlhkom.

Návleky S-Phyre su konštruované tak aby vytvorili ideálny pár s tretrami z tejto série. Ich mimoriadna pružnosť umožnuje prístup k ovládanie BOA koliečok priamo, bez nutnosti odkladať návlek. Pevnosť stiahnutia tretier teda môžete pohodlne regulovať počas jazdy. 

 

Rukavice S-Phyre sú konštruované s dôrazom na fakt, že ľudská ruka je anatomicky mimoriadne zložitá. Okrem toho, ruky cyklista kladie pri jazde dopredu, priamo naproti vetru, chladu a vlhkosti. Ruky, skrehnuté zimou, vlhké a necitlivé, k tomu všetkému zápasiace s vibráciami z cesty,  budú len ťažko ovládať bicykel, či je to na trati pretekov, na ceste do práce alebo na víkendovom švihu. 

 

SHIMANO berie tieto fakty vážne a odpovedá prepracovaným systémom návrhu svojich produktov. Tak ako brazdové páky  aj strih rukavíc  Shimano je prispôsobený prirodzeným krivkam ľudských rúk. Dôraz sa kladie na každý detail vypracovania, od tvaru švov až po množstvo použitého materialu tak, aby sa rukavice pri jazde nekrčili a ideálne obopínali ruky cyklistu.

Návleky na nohy zo série S-Phyre sú mimoriadne pružné, tvarované maximálne anatomicky a konštuované z materialu, ktorý vynikajúco uchováva teplo jazdca, no zároveť umožnuje primerané vetranie a telu nebráni zbaviť sa prebytočnej vlkosti.

Návleky na ruky S-Phyre sú vyrábané podľa rovnakej filozofie ako návleky na nohy. 

Nátelník S - Phyre funguje ako ideálna spodná vrstva do chladného počasia, ktorá je základom vhodného vrstvenia umožnujúceho maximálny výkon v ideálnom pohodlí. Nátelnik je vyrobený bezšvovou technológiou, má sieťovaný zadný diel, ktorý znásobuje jeho schonosť odvetrávať prebytočné teplo pri špičkovom nasadení. 

 

Táto stránka používa súbory cookies, vďaka ktorým si stránka dokáže zapamätať Vaše úkony a nastavenia. Informácie o zásadách ochrany Vašich osobných údajov môžete nájsť tu.