Sedlo FORUM Athletic čierne

Novinka
2 body do vernostného systému
Cena
29 €

Výrobca
SELLE ROYAL

Kód produktu
20466

skladom
ks

Forum Athletic je dokonalé sedlo pre amatérske jazdenie, dochádzanie po meste alebo cykloturistiku v atletickej jazdnej pozícii so špeciálnym vetracím kanálom na lepšie prúdenie vzduchu a zmiernenie tlaku v blízkosti kontaktných bodov jazdca. Toto sedlo spája okamžitý komfort príjemného poťahu Mokka a RoyalGel®, aby sa zaručila najvyššia úroveň pohodlia, čím sa zlepší cirkulácia krvi znížením tlakových bodov až o 40% vďaka jedinečnej trojrozmernej štruktúre gélu.. Rozmery: 276x156 mm. Hmotnosť: 453g. Jazdná pozícia: atletická 45st uhol. ROYAL GEL. Zaručuje najvyššiu úroveň komfortu a redukuje tak tlakvé body o 40% vďaka jedinečnej trojvrstvovej štruktúre gélu. viac

Forum Athletic je dokonalé sedlo pre amatérske jazdenie, dochádzanie po meste alebo cykloturistiku v atletickej jazdnej pozícii so špeciálnym vetracím kanálom na lepšie prúdenie vzduchu a zmiernenie tlaku v blízkosti kontaktných bodov jazdca. Toto sedlo spája okamžitý komfort príjemného poťahu Mokka a RoyalGel®, aby sa zaručila najvyššia úroveň pohodlia, čím sa zlepší cirkulácia krvi znížením tlakových bodov až o 40% vďaka jedinečnej trojrozmernej štruktúre gélu.

Rozmery: 276x156 mm
Hmotnosť: 453g
Jazdná pozícia: atletická 45st uhol

ROYAL GEL. Zaručuje najvyššiu úroveň komfortu a redukuje tak tlakvé body o 40% vďaka jedinečnej trojvrstvovej štruktúre gélu.